LED pásky

LED flexibilní pásky osvětlí každý interiér i exteriér.

MONTÁŽNÍ NÁVOD

K napájení používejte pouze doporučené elektronické napájecí zdroje. Napájecí napětí je dle typu použitého pásku 12V DC nebo 24V DC. Krytí pásků je dle typu IP00 (bez epoxidu), IP55 (jednostranný epoxid/silikonová krytka), IP65 (oboustranně zalitý v/silikonu), IP68 (oboustranně zalitý v/silikonu uvnitř vyplněný silikonem/epoxidem). Montáž pásku je snadná, pomocí 3M oboustranné vysoce lepicí pásky po sejmutí ochranné fólie, u silikonového provedení mechanicky příchytkami nebo silikonovým tmelem. Maximální délka připojeného pásku k přívodu je závislá na typu pásku - počtu LED/m. Doporučujeme připojit vždy pouze systémovou délku dodávanou v 1 balení (5m). Více částí LED flexibilního pásku lze připojit k napájecímu zdroji paralelně. LED flexibilní pásek lze dělit na menší díly (dle typu pásku) odstřižením, každý z těchto dílků má možnost samostatného napájení po přiletování přívodních vodičů na určená místa. Při použití více pásku dbejte na správné zapojení +/-. Zapojíte-li přívodní vodiče obráceně, LED pásek nesvítí a může dojít k jeho poškození (snížená svítivost či zkrácená životnost). Nesprávným zapojením propadá záruka. Vyzařovací úhel svitu je 120°. Teplota okolí od -30°C do +60°C.

Před nalepením zbavte podklad nečistot a mastnoty,doporučujeme cca každých 15cm dodatečně zajistit přilepení přidáním silikonového tmelu.

Montáž provádí osoba znalá s kvalifikací pomocí technického vybavení určeného a vhodného k práci s elektronickými součástkami.

POZOR:

Nepřipojujte k síťovému napětí 230V. Neohýbejte přes hrany, nekruťte, při rozbalování odvíjejte. Pásek je určen k jednorázovému mechanickému připevnění. Prodejce zaručuje krytí pouze u originál dodávaných celků, v případě dělení toto krytí nezaručuje. Odpad likvidujte ve sběrném dvoře. Před montáží musí mít LED pásek pokojovou teplotu, může dojít k popraskání krycího gelu. Z důvodu chlazení pásku instalujte pásek do hliníkových lišt. Aplikace na jiné povrchy může způsobit přehřátí a poškození pásku a může být považováno za poškození způsobené nesprávným užíváním.

ZÁRUKA:

Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení v rámci životnosti LED pásku, poškození v důsledku zásahu vyšší moci, v důsledku nehody, nesprávného použití, zneužití, nedbalosti, nebo úpravy výrobku či jakékoliv části výrobku.

Záruka se nevztahuje taktéž na poškození v důsledku nesprávného provozu nebo údržby, nesprávného připojení k napájení, nebo pokus o opravu osobou, která nemá oprávnění od dodavatele či osobou bez náležitého odborného vzdělání.

Vyhrazujeme si právo v případě uznané záruky na LED pásky tyto opravit nebo vyměnit za nové.

LED pásky

Existuje 15 produktů.

Zobrazení 1-12 z 15 položek